Obal / kryt na Samsung Galaxy A51 priehľadný - Armor Jelly Case Roar

Prémiový priehľadný zadný kryt, ktorý poskytuje zvýšenú ochranu telefónu, to je v skratke puzdro Forcell Armor Jelly Case Roar. Priehľadné prevedenie nenarušuje vzhľad zariadenia, nárazuvzdorná konštrukcia zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj pri náhodných pádoch. Kvalitné spracovanie dotvára celkový dojem tohto špičkového krytu.

Kód produktu:P52044

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

208
Cena: 8.43 €
Počet:


Prémiový priehľadný zadný kryt na zvýšenú ochranu telefónu, to je v skratke puzdro Forcell Armor Jelly Case Roar. Priehľadné prevedenie nenarušuje vzhľad zariadenia, nárazuvzdorná konštrukcia zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj pri náhodných pádoch. Kvalitné spracovanie dotvára celkový dojem tohto špičkového krytu.

 

Tento kryt sa vyznačuje hybridnou konštrukciou, ktorá využíva kombináciu pevného akrylového plastu na zadnú stranu a mäkkého termoplastického rámu TPU na dosiahnutie vysokej úrovne ochrany telefónu. Silikónový rám zabezpečuje vysokú priľnavosť a zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu. Ešte vyššiu úroveň ochrany poskytuje takzvaný dizajn Anti Shock, t. j. zosilnené rohy rámu absorbujú nárazy v prípade náhodného pádu. Samozrejmosťou sú výrezy pre všetky konektory a mäkké výlisky pre jednoduché používanie tlačidiel.

Vlastnosti produktu
Barva Průhledná
Typ krytu Zadní