Kategorie C
Součástí nabídky je mobilní telefon, včetně krabičky, bez příslušenství.
Telefon nese známky opotřebení, má oděrky na rámu a krytu baterie.
Kondice baterie 94%.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | iOS 14 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | Lightning |
| Audio jack | nie |
| Operační systém | iOS |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Typ baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie | 2227 mAh |
| Výška | 131.5 mm |
| Šířka | 64.2 mm |
| Hloubka | 7.4 mm |
| Hmotnost | 133 g |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 5.4 " |
| Rozlišení displeje | 2340 × 1080 pixel |
| Typ displeje | OLED Super Retina XDR |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 64 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12+12 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | ne |