O nás

Čo je Mobil Maják?


Mobil Maják je miesto, ktoré majú naši zákazníci blízko domova. Pracujú v nej príjemní odborníci, ktorí sa dokonale vyznajú vo svete mobilných technológií. Zákazníkom neponúkajú zbytočnosti, naopak, pomáhajú im rýchlo a lacno riešiť problémy s mobilnými telefónmi a ich príslušenstvom.

Ako spoločnosť predávame telefóny a príslušenstvo od roku 2006, takže máme bohaté skúsenosti zo začiatku éry, keď ľudia začali masovo používať mobilné telefóny. Kľúčový zlom nastal v roku 2017, keď do spoločnosti nastúpil nový spolumajiteľ. Z jednoduchého stánku sa stal Mobil Maják s víziou vybudovať sieť predajní telefónov a príslušenstva, ktorá uspokojí všetkých ľudí, ktorí potrebujú nie najnovšie, ale najfunkčnejšie príslušenstvo a telefón.

Naša vízia

Sme nadšenci pre mobilné technológie, trendy a inovácie, pretože telefóny a ich príslušenstvo pomáhajú ľuďom a výrazne im uľahčujú život. Niektorí ľudia nestíhajú sledovať všetky novinky alebo sa v nich nechcú orientovať a často im život komplikuje aj nešťastný výber telefónu a príslušenstva. Preto sme otvorili Mobil Maják - naším cieľom je vybudovať najväčšiu sieť pobočiek v Českej republike, kam môže ktokoľvek prísť a nechať si poradiť s výberom telefónu, príslušenstva a jeho nastavením.

Aby sme to dosiahli, otvárame pobočky na dostupných miestach a do nášho tímu vyberáme komunikatívnych a prirodzene ochotných ľudí, ktorí každého zákazníka a jeho požiadavky berú ako osobitnú osobu, ktorá si zaslúži osobný prístup.

V čem sme jedineční?

  • Vždy radi pomôžeme zákazníkom s akýmkoľvek dotazom!
  • Vždy nájdeme riešenie. Máme najširší sortiment príslušenstva a to, čo nemáme na sklade, sa pokúsime zohnať!
  • Na vybrané príslušenstvo poskytujeme doživotnú záruku.