Voľné miesta

Predajca/kyna mobilných telefónov a príslušenstva

Baví vás komunikácia s ľuďmi a v žilách vám koluje obchodnícka krv? Ste starostlivý/á a viete dotiahnuť svoju prácu do konca? Máte zmysel pre poriadok? Potom je táto pozícia stvorená práve pre vás a budeme sa tešiť na váš životopis!

Náplň práce:

Predaj mobilných telefónov a príslušenstva (obaly, káble, nabíjačky, batérie, power banky atď.), lepenie tvrdených skiel a fólií, komunikácia so zákazníkmi, príjem a výdaj reklamácií/servisov, objednávanie tovaru u dodávateľov, výdaj objednaného tovaru zákazníkom, práca s pokladnicou systémom, naskladňovanie tovaru, drobná výpomoc zákazníkom s nastavením telefónov, zálohovanie dát atď. Pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Požadujeme:

  • Príjemné a ochotné vystupovanie, komunikačné schopnosti na vysokej úrovni, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Znalosť práce s počítačom a vyhľadaním na internete
  • Orientácia v oblasti mobilných telefónov, tabletov a mobilného príslušenstva výhodou

Ponúkame:

  • Dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu
  • Pružný pracovný čas
  • Motivujúce mzdové ohodnotenie
  • Atraktívne pracovné prostredie

Možné aj ako brigáda na DPP. Životopis môžete zaslať na kariera@mobilmajak.cz

Servisný technik mobilných telefónov

Baví vás technológia a mobilné telefóny? Ste starostlivý/á a viete dotiahnuť svoju prácu do konca? Máte zmysel pre poriadok a ste technický založený/á? Potom je táto pozícia stvorená práve pre vás a budeme sa tešiť na váš životopis!

Opravy telefónov – výmeny batérií, displejov, konektorov, spájkovania a všetko okolo servisu. Okrem iného výpomoc na predajni - predaj mobilných telefónov a príslušenstva (obaly, káble, nabíjačky, batérie, powerbanky atď.), lepenie tvrdených skiel a fólií, komunikácia so zákazníkmi, príjem a výdaj reklamácií/servisov, objednávanie tovaru u dodávateľov, výdaj objednaného tovaru zákazníkom, práca s pokladničným systémom, naskladňovanie tovaru, drobná výpomoc zákazníkom s nastavením telefónov, zálohovanie dát atď. Pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Požadujeme:

  • Príjemné a ochotné vystupovanie, technickú zdatnosť, schopnosť rýchlo sa učiť,
  • Dobrú znalosť práce s počítačom a vyhľadaním na internete
  • Skúsenosti s opravami mobilných telefónov výhodou