| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Funkce | Bluetooth |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 1 |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Výška | 101 mm |
| Šířka | 50.5 mm |
| Hloubka | 19.9 mm |
| Hmotnost | 95 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 32 GB |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost displeje | 2.4 " |
| Rozlišení displeje | 320x240 pixel |
| Typ displeje | TFT |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 1.3 Mpx |