Novinka Kategorie A-
Součástí nabídky je pouze mobilní telefon bez příslušenství.
Mobilní telefon je ve velmi pěkném stavu, displej bez známek použití, na rámu telefonu jsou pouze menší oděrky.
Osazena nová baterie, kapacita baterie 100%.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | iOS 18 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | Lightning |
| Audio jack | nie |
| Počet SIM | 1 |
| Operační systém | iOS |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 3095 mAh |
| Výška | 146.7 mm |
| Šířka | 71.5 mm |
| Hloubka | 7.7 mm |
| Hmotnost | 204 g |
| Barva | Šedá |
| Velikost displeje | 6.1 " |
| Rozlišení displeje | 1170x2532 pixel |
| Typ displeje | Super Retina XDR OLED |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Frekvence procesoru | 2x3.23 + 4x1.82 GHz |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12+12+12 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | ne |