Kategorie C
Mobilní telefon s originální krabičkou.
Telefon nese značné opotřebení na obrazovce a rámu. Stav baterie 100%.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
| Verze operačního systému | iOS 16 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 48 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | Lightning |
| Audio jack | nie |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | iOS |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Kapacita baterie | 3200 mAh |
| Výška | 147.5 mm |
| Šířka | 71.5 mm |
| Hloubka | 7.9 mm |
| Hmotnost | 206 g |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.1 " |
| Rozlišení displeje | 2556x1179 pixel |
| Typ displeje | Super Retina XDR OLED |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Frekvence procesoru | 2x3,46 + 4x2,02 GHz |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48+12+12 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |