Novinka Kategorie A
Součástí nabídky je Mobilní telefon s originální krabičkou.
Mobilní telefon má minimální známky použití.
Kondice Baterie je 91%.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případě registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.

| Verze operačního systému | iOS 18 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | nie |
| Počet SIM | 1 |
| Operační systém | iOS |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Typ baterie | Li-Ion 25W |
| Kapacita baterie | 3561 mAh |
| Výška | 147.6 mm |
| Šířka | 71.6 mm |
| Hloubka | 7.8 mm |
| Hmotnost | 170 g |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.1 " |
| Rozlišení displeje | 1179x2556 pixel |
| Typ displeje | Super Retina XDR OLED |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Frekvence procesoru | 2x4.04+4x2.20 GHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48+12 Mpx |