Kategorie B
Součástí nabídky je mobilní telefon s originální krabičkou.
Telefon má běžne opotřebenou obrazovku a kryt baterie.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 8.0 Oreo |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 24 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Výška | 155 mm |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.1 " |
| Rozlišení displeje | 2240x1080 pixel |
| Typ displeje | OLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.36 GHz |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 40+20+8 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |