Obal / kryt na Samsung Galaxy A52 5G / A52 LTE / A52S čierny - Forcell SILICONE RING

Moderný zadný kryt poskytuje účinnú ochranu telefónu. Príjemný matný povrch s protišmykovými vlastnosťami z neho robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Vďaka mierne zvýšenému rámčeku okolo výrezu na fotoaparát poskytuje zvýšenú ochranu skla a šošoviek fotoaparátu. Bočné tlačidlá sú kryté precíznymi zabudovanými krytmi, ktoré nijako nenarušujú ich pohodlné používanie. Okrem toho má tento kryt zasúvací krúžok, vďaka ktorému je držanie telefónu v ruke ešte bezpečnejšie. Krúžok sa dá použiť aj ako stojan pri sledovaní filmov a fotografií. Je tiež kompatibilný s magnetickými držiakmi do auta, čo z neho robí viacúčelového spoločníka.

Kód produktu:P75958

Dostupnosť:U dodavatele | tovar môžete mať už v úterý 30. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

149.2
Cena: 12.12 € 6.05 €
Počet:


Moderný zadný kryt poskytuje účinnú ochranu telefónu. Príjemný matný povrch s protišmykovými vlastnosťami z neho robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Vďaka mierne vystupujúcemu rámčeku okolo výrezu na fotoaparát poskytuje zvýšenú ochranu jeho skla a šošoviek. Bočné tlačidlá sú kryté precíznymi zabudovanými krytmi, ktoré nijako nenarušujú ich pohodlné používanie. Tento kryt má navyše zasúvací krúžok, vďaka ktorému je držanie telefónu v ruke ešte bezpečnejšie. Krúžok sa dá použiť aj ako stojan pri sledovaní filmov a fotografií. Je tiež kompatibilný s magnetickými držiakmi do auta, čo z neho robí viacúčelového spoločníka.

Vysokokvalitný silikón zabezpečuje vynikajúcu ochranu zariadenia pred poškriabaním a poškodením, zatiaľ čo vysoká priľnavosť zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu. Vnútorná mäkká výplň z mikrovlákna potom poskytne telefónu dostatočnú ochranu pri náhodných pádoch. Komfort používania tohto krytu ešte zvyšuje jeho kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním zariadenia. Presné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát a ďalšie vstupy telefónu sú tu samozrejmosťou.

 

Kombinácia príjemného matného povrchu, minimalistického spracovania pri zachovaní vynikajúcej ochrany telefónu a výhod, ktoré poskytuje vysúvací krúžok, robí z tohto krytu ideálnu voľbu na každodenné používanie.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní