Obal / kryt pre Samsung A72 LTE čierny - Forcell Defender

Moderný kryt s jasným poslaním - čo najefektívnejšie chrániť váš mobilný telefón. Na prvý pohľad masívna konštrukcia odolná proti nárazom zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj pri náhodných pádoch. Ergonomický dizajn zaručuje pevné uchopenie v dlani.

Kód produktu:P71992

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 25. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

160
Cena: 6.51 €
Počet:


Moderný kryt s jasným poslaním čo najefektívnejšie chrániť váš mobilný telefón. Už na prvý pohľad masívna konštrukcia odolná voči nárazom zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj pri náhodných pádoch. Ergonomický dizajn zaručuje pevné uchopenie v dlani.

Kryt je vyrobený z odolného plastu s prímesou silikónu, čím sa dosahujú vynikajúce ochranné vlastnosti. Tie sú potom ešte umocnené prekrytím displeja v rohoch, takže zariadenie je chránené aj v tomto smere. Kryt Forcell DEFENDER však dokáže viac než len nekompromisne zabrániť poškodeniu vášho zariadenia. Integrovaný magnet umožňuje pripevniť ho na magnetické držiaky do auta bez toho, aby ste museli kupovať ďalšie dosky. Televízny stojan potom uľahčuje sledovanie filmov a prezeranie fotografií. Tlačidlá sú vybavené pružnými krytmi, ktoré neobmedzujú pohodlie pri ich používaní. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre všetky konektory.

 

Odolný kryt Forcell DEFENDER je ideálny pre tých, ktorí chcú mať svoj telefón maximálne chránený a nevadia im mierne zväčšené celkové rozmery telefónu.

Vlastnosti produktu
Barva Černá