Obal / kryt pre Samsung Galaxy A32 5G čierny - Forcell Silicone Lite

Moderný zadný kryt poskytuje účinnú ochranu telefónu. Príjemný matný povrch s protišmykovými vlastnosťami z neho robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Vďaka mierne vyčnievajúcemu rámčeku okolo výrezu na fotoaparát poskytuje zvýšenú ochranu jeho skla a šošoviek. Bočné tlačidlá sú zakryté presnými zabudovanými krytmi, ktoré nebránia ich pohodlnému používaniu.

Kód produktu:P71416

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 25. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

192
Cena: 7.81 €
Počet:


Moderný zadný kryt poskytuje účinnú ochranu telefónu. Príjemný matný povrch s protišmykovými vlastnosťami z nej robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Vďaka mierne zvýšenému rámčeku okolo výrezu pre fotoaparát poskytuje zvýšenú ochranu jeho skla a šošoviek. Bočné tlačidlá sú zakryté presnými zabudovanými krytmi, ktoré nebránia ich pohodlnému používaniu.

Silikónový materiál, z ktorého je kryt vyrobený, sa vyznačuje pružnosťou a pevnosťou, pričom vysoká priľnavosť zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu. Mäkká konštrukcia vo vnútri krytu poskytne vášmu telefónu dostatočnú ochranu pri náhodných pádoch. Okrem toho sa verzia LITE obľúbeného typu krytu Forcell SILICONE vyznačuje minimalistickým spracovaním pri zachovaní všetkých dôležitých ochranných vlastností. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát a ďalšie vstupy telefónu.

 

Kombinácia príjemného matného povrchu a minimalistického spracovania pri zachovaní vynikajúcej ochrany telefónu robí z tohto krytu ideálnu voľbu.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní