Obal / kryt pre Samsung Galaxy A32 LTE ( 4G ) čierny - Forcell SILICONE RING

Moderný zadný kryt poskytuje účinnú ochranu telefónu. Príjemný matný povrch s protišmykovými vlastnosťami z nej robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Vďaka mierne vyčnievajúcemu rámčeku okolo výrezu na fotoaparát poskytuje zvýšenú ochranu jeho skla a šošoviek. Bočné tlačidlá sú zakryté presnými zabudovanými krytmi, ktoré nebránia ich pohodlnému používaniu. Okrem toho má tento kryt zaťahovací krúžok, vďaka ktorému je držanie telefónu v ruke ešte bezpečnejšie. Krúžok sa dá použiť aj ako stojan pri sledovaní filmov a fotografií. Je tiež kompatibilný s magnetickými držiakmi do auta, takže je viacúčelovým spoločníkom.

Kód produktu:P75957

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

149.5
Cena: 6.06 €
Počet:


Moderný zadný kryt poskytuje účinnú ochranu telefónu. Príjemný matný povrch s protišmykovými vlastnosťami z nej robí ideálneho spoločníka na každodenné používanie. Vďaka mierne zvýšenému rámčeku okolo výrezu na fotoaparát poskytuje zvýšenú ochranu jeho skla a šošoviek. Bočné tlačidlá sú zakryté presnými zabudovanými krytmi, ktoré nebránia ich pohodlnému používaniu. Okrem toho má tento kryt zaťahovací krúžok, vďaka ktorému je držanie telefónu v ruke ešte bezpečnejšie. Krúžok sa dá použiť aj ako stojan pri sledovaní filmov a fotografií. Je tiež kompatibilný s magnetickými držiakmi do auta, takže je viacúčelovým spoločníkom.

Vysokokvalitný silikón zaručuje vynikajúcu ochranu zariadenia pred poškriabaním a poškodením, zatiaľ čo vysoká priľnavosť zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu. Vnútorná mäkká výplň z mikrovlákna potom poskytne vášmu telefónu dostatočnú ochranu pri náhodných pádoch. Komfort používania tohto krytu zvyšuje aj jeho kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním zariadení. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát a ďalšie vstupy telefónu.

 

Kombinácia príjemného matného povrchu, minimalistického spracovania pri zachovaní vynikajúcej ochrany telefónu a výhod, ktoré poskytuje vysúvací krúžok, robí z tohto krytu ideálnu voľbu na každodenné používanie.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní