Obal / kryt pre Samsung Galaxy A32 LTE ( 4G ) čierny - Forcell THUNDER

Moderný, elegantný čierny kryt s jasným poslaním čo najefektívnejšie chrániť váš mobilný telefón. Na prvý pohľad masívna konštrukcia odolná voči nárazom zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj proti náhodným pádom. Ergonomický dizajn zaručuje pevné uchopenie v dlani.

Kód produktu:P75985

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

149.2
Cena: 6.05 €
Počet:


Moderný, elegantný čierny kryt s jasným poslaním čo najefektívnejšie chrániť váš mobilný telefón. Už na prvý pohľad masívna konštrukcia odolná voči nárazom zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj pri náhodných pádoch. Ergonomický dizajn zaručuje pevné uchopenie v dlani.

Kryt je vyrobený z odolného termoplastu TPU, ktorý poskytuje mimoriadnu pevnosť a odolnosť a zaručuje vynikajúce ochranné vlastnosti. Tie sú potom ešte vylepšené prekrytím displeja v rohoch, takže zariadenie je chránené aj v tomto smere. Tlačidlá sú vybavené krytmi, ktoré neobmedzujú komfort ich používania. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre všetky konektory.

 

Odolný kryt Forcell THUNDER je ideálny pre tých, ktorí chcú mať svoj telefón maximálne chránený a nevadia im mierne zväčšené celkové rozmery telefónu.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní