Obal / kryt pre Samsung Galaxy A42 5G čierny - Forcell Silikónové puzdro

Chcete chrániť svoj telefón a zároveň zachovať jeho kompaktné rozmery? Minimalistický zadný kryt Forcell Silicone je pre vás jasnou voľbou. Vďaka povrchovej úprave Soft-Touch je kryt príjemný na dotyk a zaručuje pevné držanie v dlani. Kryty gombíkov sú vyrobené z elastického materiálu, ktorý nijako neznižuje komfort používania.

Kód produktu:P66348

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 25. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

288
Cena: 11.71 €
Počet:


Chcete chrániť svoj telefón a zároveň zachovať jeho kompaktné rozmery? Minimalistický zadný kryt Forcell Silicone je pre vás jasnou voľbou. Vďaka povrchovej úprave Soft Touch je kryt príjemný na dotyk a zaručuje pevné uchopenie v dlani. Kryty gombíkov sú vyrobené z elastického materiálu, ktorý nijako neznižuje komfort používania.

Vysokokvalitný silikón zaručuje vynikajúcu ochranu zariadenia pred poškriabaním a poškodením a vysoká priľnavosť zabraňuje akémukoľvek vykĺznutiu. Vnútorné mäkké polstrovanie z mikrovlákna potom poskytne telefónu dostatočnú ochranu pri náhodných pádoch. Komfort používania tohto krytu zvyšuje aj jeho kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním zariadení. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát a ďalšie vstupy telefónu.

 

Kombinácia príjemného matného povrchu a minimalistického spracovania pri zachovaní vynikajúcej ochrany telefónu robí z tohto krytu ideálnu voľbu na každodenné používanie.