Obal / kryt pre Samsung Galaxy A51 čierny - Forcell Armor

Nekompromisná ochrana vášho telefónu, to je zadný kryt Forcell Armor. Masívna nárazuvzdorná konštrukcia zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj proti náhodným pádom. Ergonomický dizajn zaručuje pevné uchopenie v dlani.

Kód produktu:P54099

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v pondělí 22. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

149.5
Cena: 6.08 €
Počet:


Nekompromisná ochrana vášho telefónu, to je pancierovaný zadný kryt Forcell Armor. Masívna nárazuvzdorná konštrukcia zaručuje zvýšenú ochranu nielen proti poškriabaniu, ale aj proti náhodným pádom. Ergonomický dizajn zaručuje pevné uchopenie v dlani.

Tento kryt má hybridnú konštrukciu, v ktorej sa extrémna pevnosť a odolnosť dosahuje kombináciou odolného plastu a termoplastického TPU. Vonkajšia plastová časť využíva technológiu Air Cushion, ktorá pohlcuje nárazy a chráni zariadenie pri páde z výšky, zatiaľ čo vnútorná gumová vanička zaisťuje vysokú priľnavosť a zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu. Okrem toho kryt prekrýva displej v rohoch, čo poskytuje určitú ochranu aj v tomto smere. Samozrejmosťou sú výrezy pre všetky konektory a plný prístup ku všetkým tlačidlám.

 

Odolný kryt Forcell Armor odporúčame všetkým, ktorí potrebujú mať svoje zariadenie neustále po ruke, chcú ho mať dobre chránené a nevadia im mierne zväčšené celkové rozmery telefónu.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní