Obal / kryt pre Samsung Galaxy A72 ( 4G ) žltý - Forcell LEATHER

Elegantný, štýlový, presne takto možno opísať poťah Forcell LEATHER. Na prvý pohľad zaujme najmä imitáciou kože, ktorá z neho robí vkusný módny doplnok. Tento materiál je tiež veľmi príjemný na dotyk a má určité protišmykové vlastnosti. Celkový luxusnejší vzhľad umocňuje kvalitné spracovanie poťahu.

Kód produktu:P73405

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 25. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

175
Cena: 7.12 €
Počet:


Elegantný, štýlový, presne tak možno opísať poťah Forcell LEATHER. Na prvý pohľad zaujme najmä imitáciou kože, ktorá z neho robí vkusný módny doplnok. Tento materiál je tiež veľmi príjemný na dotyk a má určité protišmykové vlastnosti. Celkový luxusnejší vzhľad umocňuje kvalitné spracovanie poťahu.

Kombinácia použitia najkvalitnejšej ekokože a plastu zaručuje vynikajúcu ochranu zariadenia pred poškriabaním a poškodením.Dokonalé prispôsobenie a mierne zaoblené hrany chránia telefón v prípade nechceného pádu. Bočné tlačidlá sú zakryté presnými zabudovanými krytmi, ktoré nemajú vplyv na ich pohodlné používanie. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát a ďalšie vstupy telefónu.

 

Kombinácia luxusného vzhľadu a vynikajúcej ochrany telefónu robí z tohto krytu ideálnu voľbu na každodenné používanie.

Vlastnosti produktu
Barva Žlutá