Puzdro / obal na Samsung Galaxy A72 červený - kniha Luna Book

Elegantné puzdro s kovovým rámom pre lepšiu ochranu telefónu. Atraktívna textúra a materiál príjemný na dotyk vytvárajú štýlové puzdro, ktoré podčiarkuje moderný dizajn zariadenia. Mäkký semišový materiál vo vnútri a v časti držiaka chráni zariadenie z oboch strán pred poškodením a poškriabaním.

Kód produktu:P67886

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

199.1
Cena: 8.08 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z pevného materiálu s matnou povrchovou úpravou, ktorá je veľmi príjemná na dotyk, odolná voči zašpineniu v ruke a veľmi ľahko sa drží. Jeho okraje sú navyše pokryté hliníkovým rámom, ktorý poskytuje ešte účinnejšiu ochranu telefónu. Vanička je potom vyrobená zo silikónového materiálu, ktorý má vysokú priľnavosť a pevne drží telefón na mieste.

 

Puzdro má jednoduché otváranie typu kniha a je vybavené integrovaným magnetom, ktorý pomáha udržať puzdro zatvorené. Zadná strana puzdra má funkciu stojana, takže ho môžete používať na pohodlné sledovanie videí alebo filmov bez toho, aby ste museli telefón držať v ruke. Okrem zaručenej ochrany je puzdro vhodné aj na ukladanie dokumentov a obsahuje vrecko vhodné na vloženie karty alebo vizitky.

 

Samozrejmosťou sú presné výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Červená
Typ krytu Knížkový