Puzdro / obal pre Huawei P8 čierne

Moderné puzdro Kabura Twin 2v1 poskytuje účinnú ochranu vášho mobilného telefónu. Kombinuje dva obľúbené typy ochrany telefónu, kryt na knihy a zadný kryt. Tieto dva komponenty možno kedykoľvek oddeliť, čo vám dáva možnosť vybrať si medzi silnou a stabilnou ochranou zatváracieho puzdra alebo jednoduchým, ale účinným zadným krytom. Vďaka tejto možnosti je kryt ideálnym produktom pre vaše pohodlie.

Kód produktu:P5731

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 27. 6. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

175
Cena: 7.23 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z kvalitnej protišmykovej ekokože a vďaka jednoduchému dizajnu je elegantným spoločníkom na každodenné používanie. Puzdro je vybavené jednoduchým otváraním typu "kniha" a zatvára sa pomocou magnetu. Okrem zaručenej ochrany je obal vhodný aj na ukladanie dokumentov, má tri vrecká vhodné na vloženie kariet alebo vizitiek a skryté vnútorné vrecko.

Odnímateľný zásobník je vyrobený z pevného a odolného silikónu, ktorý je k puzdru pripevnený silným magnetickým prúžkom. Na zadnej strane je kryt tiež potiahnutý ekokožou, takže dizajnovo nadväzuje na štýl puzdra a zachováva si pôvodnú eleganciu.
Puzdro a kryt sú tiež vybavené presnými výrezmi pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Knížkový