Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A20e čierny - kniha LUNA CARBON

Moderné uzatváracie puzdro Luna Book Carbon poskytuje účinnú ochranu mobilného telefónu. Matný vrúbkovaný materiál v kombinácii s lesklým kovovým rámom vytvára jednoduchý, ale veľmi elegantný a štýlový dizajn. Toto puzdro je originálnym spoločníkom na každodenné používanie, do práce aj na cesty. Mäkký semišový materiál vo vnútri a v časti držiaka chráni zariadenie na oboch stranách pred poškodením a poškriabaním.

Kód produktu:P40310

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 25. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

210
Cena: 8.54 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z pevného materiálu s matnou karbónovou úpravou, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a odolný voči zašpineniu, navyše sa vďaka vrúbkovaniu lepšie drží v ruke. Okrem toho sú jeho okraje pokryté hliníkovým rámom, ktorý poskytuje ešte účinnejšiu ochranu telefónu. Zásobník je potom vyrobený zo silikónového materiálu, ktorý má vysokú priľnavosť a pevne drží telefón na mieste.


Puzdro má jednoduché otváranie typu "kniha" a je vybavené integrovaným magnetom, ktorý pomáha udržať puzdro zatvorené. Zadná strana puzdra má funkciu stojana, takže ho môžete používať na pohodlné sledovanie videí alebo filmov bez toho, aby ste museli telefón držať v ruke. Okrem zaručenej ochrany je puzdro vhodné aj na ukladanie dokumentov a obsahuje vrecko vhodné na vloženie karty alebo vizitky.

Samozrejmosťou sú presné výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Knížkový