Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A20s čierny - Prestige Book

Moderné puzdro Prestige Book poskytuje účinnú ochranu telefónu. Jednoduchý prešívaný vzor a mosadzný cvoček mu dodávajú originálny, ale triezvy a elegantný vzhľad, ktorý z neho robí univerzálneho spoločníka pre dámy aj pánov.

Kód produktu:P64392

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

175
Cena: 7.09 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z ľahkej ekologickej kože, na ktorej nezostávajú odtlačky prstov. Vnútorná strana puzdra je vybavená hladkým stieracím materiálom, ktorý zabraňuje zašpineniu displeja telefónu, a pevnou silikónovou vaničkou, ktorej vnútorná strana s matným protišmykovým materiálom ešte lepšie drží telefón v puzdre, navyše tiež zabraňuje hromadeniu tekutín a následnému poškodeniu telefónu.

Puzdro je vybavené jednoduchým otváraním typu "kniha" a zatvára sa pomocou magnetu. Vďaka svojej flexibilite ho môžete používať aj ako stojan a sledovať na ňom videá bez toho, aby ste museli telefón držať v ruke. Okrem zaručenej ochrany je puzdro vhodné aj na ukladanie dokumentov, obsahuje dve vrecká vhodné na vloženie kariet alebo vizitiek.

Puzdro je samozrejme vybavené presnými výrezmi pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.