Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A21s čierny - kniha Fancy

Moderný zatvárací obal typu Fancy Book poskytuje účinnú ochranu pre váš mobilný telefón. Obal v sebe spája súčasne eleganciu aj praktickosť, dvojfarebný moderný dizajn vonkajšieho puzdra v spojení s pevnou a odolnou silikónovou vaničkou vytvára ideálny produkt pre Vaše pohodlie.

Puzdro je vyrobené z kvalitnej mäkkej technickej kože, ľahký materiál je tak vďaka svojmu vrúbkovaniu viac odolný proti poškriabaniu či inému poškodeniu. Obal je vybavený jednoduchým otváraním typu „knižka“ a zapína sa na magnet. Vďaka jeho ohybnosti ho môžete využiť aj ako stojan a sledovať na ňom videá bez toho, aby bolo nutné držať telefón v ruke.

Kód produktu:P62697

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v středa 24. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

190
Cena: 7.74 €
Počet:


Okrem zaručenej ochrany je obal príhodný aj na uschovanie dokladov, obsahuje dve vrecká vhodné na vloženie kariet či vizitiek a skryté vnútorné vrecko. Jednou z ďalších výhod je umiestnenie závesného otvoru na chrbte obalu, obal si teda môžete v prípade záujmu zavesiť alebo k nemu pripojiť ďalšie ozdobné predmety.

 

Samozrejmosťou sú precízne výrezy pre funkčné tlačidlá Vášho telefónu, ktoré Vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Knížkový