Novinka Kategorie B
Mobilní telefon bez veškerého příslušenství.
Telefon jeví známky opotřebení. (B) Plně funkční.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 165.1 mm |
| Šířka | 76.4 mm |
| Hloubka | 8.8 mm |
| Hmotnost | 195 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1000 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.4 " |
| Rozlišení displeje | 2408x1080 pixel |
| Typ displeje | Corning Gorilla Glass 5 |
| Počet jader procesoru | osmijádrový |
| Frekvence procesoru | 2.0 GHz |
| Operační paměť RAM | 3 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 32 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |