Kategorie A
V nabídce pouze Mobilní telefon.
Mobilní zařízení je lehce obnošené, bez většího poškození, displej má pár vlásečnic.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.

| Verze operačního systému | Android 8.0 Oreo |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 3300 mAh |
| Výška | 161.4 mm |
| Šířka | 76.9 mm |
| Hloubka | 7.9 mm |
| Hmotnost | 178 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 512 GB |
| Barva | Růžová |
| Velikost displeje | 6.0 " |
| Rozlišení displeje | 720x1480 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 1.4 GHz |
| Operační paměť RAM | 2 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 32 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mpx |