Najlepšie príslušenstvo pre iPhone

Nech ideš kamkoľvek, iPhone je tvoj spoločník. Aby ste ho mohli využívať naplno, ponúkame vám tri skvelé produkty, ktoré premenia váš telefón z obyčajného zariadenia na dokonalého spoločníka.


Puzdro pre Apple iPhone 14 fialové - SLIDE Case

Nie je nič horšie ako pocit, keď vášmu novému iPhonu hrozí poškodenie. S ochranným puzdrom Slide Case od spoločnosti Apple môžete byť pokojní. Elegantný fialový dizajn dodá vášmu zariadeniu nielen jedinečný vzhľad, ale zároveň ho ochráni pred nárazmi a škrabancami. Najväčšou výhodou je posuvný kryt fotoaparátu, ktorý za každých okolností chráni váš fotoaparát pred poškriabaním.

Vďaka presnému tvaru sa kryt dokonale prispôsobí tvaru telefónu, čo znamená, že váš iPhone zostane stále rovnako štíhly a elegantný. Mäkký matný povrch navyše poskytuje pohodlné a protišmykové uchopenie, čím zabezpečuje bezpečné používanie vášho zariadenia.

Držiak na zápästie - taktické škrtidlo na zápästie

Tento inovatívny držiak na zápästie je viac než len obyčajný držiak. Je to multifunkčný nástroj pre tých, ktorí chcú mať svoj iPhone po ruke, ale zároveň si uvoľniť ruky na iné činnosti. Taktický držiak na zápästie vám umožní pohodlne a bezpečne nosiť telefón pri športe, behu alebo cestovaní.

Jeho pevná konštrukcia a nastaviteľný popruh zabezpečia, že telefón bude bezpečne sedieť na zápästí bez toho, aby ste museli tráviť čas hľadaním vrecka alebo batohu. Navyše je vybavený praktickým otvorom na slúchadlá, takže môžete počúvať hudbu alebo prijímať hovory bez obmedzení.

Lightning adaptér REMAX Rings Cable

USB/Lightning adaptér/kábel REMAX Rings Cable RC-024i biely je najlepšou voľbou pre rýchle nabíjanie vášho iPhonu. Vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu dizajnu vám poskytne spoľahlivé pripojenie a rýchly prenos dát.

Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu dokonale ladí s vaším iPhonom a biela farba mu dodáva decentný a elegantný vzhľad. Kábel je tiež odolný proti zamotaniu, čo znamená, že sa nemusíte obávať neporiadku v taške alebo vo vrecku.

Článek se týká těchto produktů

Obal / kryt na Apple IPHONE 14 fialový - SLIDE Case

Puzdro Slide Case zaisťuje bezpečnosť telefónu v každej situácii. Je vyrobené z mäkkého, pružného materiálu a má užitočný posuvník, ktorý zakrýva fotoaparát a zabezpečuje súkromie.

Držiak na zápästie / mobilný telefón - Taktické škrtidlo na zápästie

Taktický držiak na predlaktie so 180° rotáciou pre telefóny do veľkosti 6,5". Ak beháte a používate športové trackery v telefóne alebo si len chcete prehrávať hudbu, toto je ideálna voľba. Puzdro je vyrobené z priedušného…

Adaptér / kabel USB / Lightning REMAX Rings Cable RC-024i bílý

Přívěsek na klíče s USB kabelem je určen pro produkty společnosti Apple. Je to funkční gadget užitečný pro každého majitele iPhonu, iPadu, iPodu. Zařízení je snadné nabíjet připojením kabelu do USB portu. Tento kroužek na klíče…

-50%

Přihlásit se do diskuze | Diskuze (0)

Napište nám


Zatím nejsou žádné názory.