Vianočné darčeky na poslednú chvíľu

Nechali ste nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu? Nezúfajte! V MobilMaják.cz sme na takéto prípady pripravení! Tipy na darčeky vám prinášame nielen dnes, ale pomocnú ruku vám podáme kedykoľvek, aj na Štedrý deň! Vo všetkých našich predajniach pre vás budeme 24. decembra až do 12.00 hodin! Tak nezúfajte a bežte si k nám pre darčeky na poslednú chvíľu!


Slúchadlá

Ale čo kúpiť svojim blízkym? Kto by nemal rád slúchadlá! Spoločníka na dlhú cestu autobusom alebo vlakom, alebo vlastne na každú chvíľu, keď chcete tak trochu vytesniť svoje okolie. Čo sa po všetkom tom vianočnom zhone predsa hodí! Tak neváhajte, kvalitné slúchadlá sú vhodným darčekom pre každého!

Káble

Ak chcete potešiť svojich blízkych (alebo nie až tak blízkych) jednoduchým a praktickým darčekom, môžete ich potešiť aj jednoduchým nabíjacím káblom! Nestrácate ich doma? Nám určite áno a mať nejaké na sklade vždy poteší! Je to tiež skvelé riešenie, ak vaša peňaženka utrpela v predvianočnom zhone veľkú stratu!

Powerbanky

Ocitli ste sa už niekedy v situácii, keď sa váš telefón vybil v tej najhoršej možnej chvíli? My tiež! Vaši blízki sa však už do takejto situácie nemusia dostať, ak im pod stromček darujete powerbanku. Či už je to pre deti na výletoch alebo táboroch, aby ste s nimi nestratili kontakt, alebo pre dospelých, ktorí pri svojom hektickom tempe často nemajú čas nabíjať svoje telefóny, power banka je vždy dobrý darček!

Toto sú naše tipy na univerzálne vianočné darčeky na poslednú chvíľu. Ak vás však žiadny z nich neoslovil, nebojte sa nebojte sa prísť do našej predajne, kde vám radi pomôžeme vybrať ten najkrajší darček aj o Vianocach!

Článek se týká těchto produktů

Náhlavná súprava Bluetooth Mia mini E54 biela - HOCO

Bezdrôtová náhlavná súprava HOCO E54 Mia mini so 40 mAh batériou na 4 hodiny hovoru/hudby a 100 hodín v pohotovostnom režime. Ideálny nenápadný pracovný asistent. Malé rozmery a nízka hmotnosť zaručujú komfort a pohodlie bez obáv…

Kabel 3 v 1 Lightning / USB C / Micro USB RhinoTech

Kvalitní RhinoTech opletený multifunkční datový a nabíjecí kabel 3v1 s konektorem USB, zakončený hned trojicí konektorů (Lightning nabíjecí/datový port, USB-C nabíjecí port a MicroUSB – nabíjecí port).  


Přihlásit se do diskuze | Diskuze (0)

Napište nám


Zatím nejsou žádné názory.