Novinka Kategorie B
Součástí nabídky je mobilní telefon.
Telefon je v hezkém stavu, nemá na sobě nějaké viditelnější opotřebení.
Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
| Verze operačního systému | Android™ 11.x |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 164.3 mm |
| Šířka | 76.1 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Hmotnost | 182 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1000 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.5 " |
| Rozlišení displeje | 1600x900 pixel |
| Typ displeje | LCD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50+2+2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |