Novinka Kategorie A-
Pouze telefon.
Telefon nese mírné známky používání, lehce propálená spodní hrana obrazovky (na bílém pozadí navigační panel). Jinak bez poškození.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | nie |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 163.1 mm |
| Šířka | 75.9 mm |
| Hloubka | 8.6 mm |
| Hmotnost | 205 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 256 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.67 " |
| Rozlišení displeje | 1220x2712 pixel |
| Typ displeje | AMOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 1x3.19 + 3x2.75 + 4x2.0 GHz |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200+8+2 Mpx |