Kategorie A-
Součástí nabídky je mobilní telefon a originální krabička.
Telefon v perfektním stavu, pouze lehce obnošen rám.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 13 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 159.9 mm |
| Šířka | 73.9 mm |
| Hloubka | 8.1 mm |
| Hmotnost | 176 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1024 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.4 " |
| Rozlišení displeje | 2400x1080 pixel |
| Typ displeje | AMOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.1 GHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108+8+2 Mpx |