Galaxy S21 FE

Zoradiť podľa:
Zobraziť produktov:

Flexibilné hybridné sklo od spoločnosti Bestsuit s ultratenkým dizajnom. Keďže sklo nezakrýva celú obrazovku, inštalácia je mimoriadne jednoduchá aj pre bežného používateľa. Vďaka pokročilému zloženiu dobre priľne k displeju a…

Flexibilné hybridné sklo od spoločnosti Bestsuit. Ide o flexibilné tvrdené sklo s lepidlom na celom povrchu a ešte lepšou ochranou hrán. Vďaka svojmu pokročilému zloženiu dobre priľne k obrazovke a chráni ju pred poškriabaním.

Tvrdené sklo tohto typu predstavuje účinnú ochranu telefónu. Tento model s tvrdosťou 9H a hrúbkou 0,3 mm patrí medzi obľúbené moderné technológie, ktoré sú odolné voči rôznym druhom mechanického poškodenia. Chráni obrazovku…

Keramické sklo s celoplošným lepidlom. Sklo pokrýva celú obrazovku a zaisťuje dokonalú priľnavosť, takže sa na ňom nehromadia nečistoty ani prach.

Tvrzené / ochranné sklo Samsung S21 FE X-One 9H

Dostupnosť: U dodavatele
25.24 €

Zesílené tvrzené sklo X-one se zvýšenou průhledností. Poskytuje dokonalou kvalitu obrazu a snižuje případné nedokonalosti. Sklo pokrývá obrazovku s křivkami displeje a lepidlo na celém povrchu zajišťuje dokonalou přilnavost.

Tvrdené sklo fotoaparátu. Dokonale sa hodí pre špecializovaný model telefónu. Odolný voči poškriabaniu a poškodeniu.