Kategorie C
Telefon je v relativně pěkném stavu. Nese drobné známky užívání jako jsou škrábance na na zadním krytu a lehké škrábance na displeji. Součástí je pouze telefon bez krabíčky, nabíječky a bez příslušenství.
Pouze telefon + krabička.
Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
| Verze operačního systému | Android 5.0 Lollipop |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 2 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-ion |
| Kapacita baterie | 2300 mAh |
| Výška | 140.9 mm |
| Šířka | 70.5 mm |
| Hloubka | 8.4 mm |
| Hmotnost | 130 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 32 GB |
| Barva | Bílá |
| Velikost displeje | 5 " |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 pixel |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 1.2 GHz |
| Operační paměť RAM | 1 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 8 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | ne |