Obal / kryt na Apple iPhone 15 čierne - Electro Mag Cover

Kód produktu:P114405

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 4. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

192
Cena: 7.77 €
Počet:


Ochranné puzdro na telefón určené pre príslušenstvo Apple MagSafe®. Chráni kryt telefónu a vďaka krytu poskytuje úplnú ochranu ostrovčeka fotoaparátu. K dispozícii v rôznych farbách.


Kryt Electro Mag Cover pre iPhone zaručuje vysokokvalitné materiály a úplné pohodlie. Bol vyrobený z jedného odliatku. Podpora inovatívnej technológie MagSafe® umožňuje platiť za telefón bez káblov. Magnety zabudované v obvode fungujú, takže kryt nemusíte dávať dole, aby ste získali podporu v telefóne indukčne. Magnetické držiaky do auta môžete tiež odomknúť bez toho, aby ste sa museli obávať o ich silu počas jazdy.


Puzdro chráni váš mobilný telefón a ostrovček fotoaparátu a zabezpečuje úplné uzavretie. Priehľadný dizajn s jemnými farebnými akcentmi okolo magnetického prstenca, ostrovčeka fotoaparátu a po stranách umožňuje využiť estetické prednosti zariadenia Apple, vďaka čomu je štýlové ako nikdy predtým.


Zaoblené, zosilnené okraje chránia hrany smartfónu a poskytujú ľahký prístup k portom, čo je prínosom pre všetkých používateľov.

 


Špecifikácie:


Konštrukcia: jednoduchý odliatok.
Podporuje nabíjanie MagSafe®
Puzdro má kryty ostrovčekov fotoaparátu

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní