Kategorie B
V nabídce pouze Mobilní telefon.
Mobilní telefon je v dobrém stavu. Telefon je běžně opotřebovaný (B).
Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5%

| Verze operačního systému | Android 6.0 Marshmallow |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5.0 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 3100 mAh |
| Výška | 145.8 mm |
| Šířka | 72.3 mm |
| Hloubka | 8.1 mm |
| Hmotnost | 158 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 128 GB |
| Barva | Zlatá |
| Velikost displeje | 5.2 " |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 pixel |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 1.2 GHz |
| Operační paměť RAM | 2 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 16 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |