Novinka Kategorie A-
Součástí nabídky je pouze mobilní telefon bez příslušenství.
Telefon jeví známky běžného používání, displej ve velmi dobrém stavu. Drobné oděrky na rámu.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případě registrace v našem e-shopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB typ-C |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 169.59 mm |
| Šířka | 76.56 mm |
| Hloubka | 8.29 mm |
| Hmotnost | 190 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1000 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Rozlišení displeje | 720x1650 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Počet jader procesoru | osmijádrový |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 64 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mpx/ 2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |