Novinka Kategorie B-
Mobilní telefon bez veškerého příslušenství.
Telefon jeví známky značného opotřebení. Poškrábaný displej.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | nie |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | 33W |
| Kapacita baterie | 7000 mAh |
| Výška | 169.5 mm |
| Šířka | 80.5 mm |
| Hloubka | 8.4 mm |
| Hmotnost | 217 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 512 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.9 " |
| Rozlišení displeje | 1080x2340 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD, 144Hz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2x2.3 + 6x2.0 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |