Kategorie A

V nabídce je mobilní telefon s krabičkou.
Mobilní telefon je v hezkém stavu, má nepatrné vlásečnice na displeji. Na zádech je nepatrný škrábanec.
Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případě registrace v našem e-shopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB typ-C |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Výška | 173.3 mm |
| Šířka | 79.4 mm |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Hmotnost | 198 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1000 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.88 " |
| Rozlišení displeje | 720x1640 pixel |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jader procesoru | osmijádrový |
| Frekvence procesoru | 1.8 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |