Tvrdené / ochranné sklo Samsung Galaxy S22 Plus - 5D Mr. Monkey Glass (Strong Lite)

Vysokokvalitné tvrdené sklo s plným lepidlom. Ultra tenké a nepostrehnuteľné, poskytujúce 100 % priehľadnosť obrazovky. Vysoký faktor tvrdosti 9H zaručuje primeranú ochranu. Dokonale prispôsobené vysoko tvrdené tvrdené sklo predlžuje životnosť vášho zariadenia. Účinne chráni obrazovku pred poškriabaním a zároveň poskytuje pohodlie pri práci.

Kód produktu:P80820

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v pondělí 24. 6. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

298.9
Cena: 12.33 €
Počet:


Vysokokvalitné tvrdené sklo s plným lepidlom. Ultra tenké a nepostrehnuteľné, poskytujúce 100 % priehľadnosť obrazovky. Vysoký faktor tvrdosti 9H zaručuje primeranú ochranu. Dokonale prispôsobené vysoko tvrdené tvrdené sklo predlžuje životnosť vášho zariadenia. Účinne chráni obrazovku pred poškriabaním a zároveň poskytuje pohodlie pri práci. Sklo má lepidlo na celom povrchu, takže dokonale priľne k obrazovke bez zanechania vzduchových bublín. Mimoriadne tenké zloženie zabezpečuje dokonalú priehľadnosť obrazovky zariadenia, ktorá si zachováva všetky dotykové funkcie. Okrem toho špeciálna povrchová úprava znižuje odrazový efekt na obrazovke prsta. Sklo má výrezy vyhradené pre vybraný model telefónu. Výrobok je k dispozícii vo viacerých farbách.

Vlastnosti:
-
Lepidlo: Celoplošne
- Hrúbka: 0,3 mm
- Materiál: tvrdené sklo
- Stupeň ochrany: dokonalý vďaka procesu vyrezávania
- Vzhľad: K dispozícii sú aj transparentné a farebné verzie

Proces vyrezávania spočíva v presnom lisovaní skla pri znížení jeho hrúbky z 0,7 na 0,33 mm. Sklo sa nielen dokonale prispôsobí tvaru telefónu, ale zároveň chráni okraje a spevňuje obrazovku.