Kategorie B-
Telefon je bez veškerého příslušenství.
Mobilní telefon je v dobrém stavu. (B-)
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
| Verze operačního systému | Android 8.0 Oreo |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Výška | 147.5 mm |
| Šířka | 71.5 mm |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Hmotnost | 146.0 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 256 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 5.5 " |
| Rozlišení displeje | 1440x720 pixel |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.0 GHz |
| Operační paměť RAM | 3 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 32 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |