Novinka Kategorie B
Součástí nabídky je telefon s krabičkou.
Telefon je v hezkém stavu, žádné viditelnější opotřebení.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
| Verze operačního systému | Android™ 10.x |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | áno |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5020 mAh |
| Výška | 162 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Hloubka | 8.9 mm |
| Hmotnost | 199 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 128 GB |
| Barva | Zelená |
| Velikost displeje | 6.5 " |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 pixel |
| Typ displeje | LCD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 64 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48+8+2+2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |