Obal / kryt pre Samsung Galaxy A42 5G design 2 - Forcell MARBLE CSOMO

Kryt Forcell Marble je vďaka svojmu vzhľadu určený predovšetkým pre ženy, ktoré hľadajú nielen štýlový vzhľad, ale vyžadujú aj lepšiu ochranu svojho telefónu. Podčiarkuje to použitý materiál a kvalita spracovania, ako aj ľahké prekrytie krytu v rohoch, ktoré do určitej miery zabezpečuje ochranu obrazovky pred poškriabaním.

 

Kód produktu:P67304

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

140
Cena: 5.67 €
Počet:


Kryt Forcell Marble je vďaka svojmu vzhľadu určený predovšetkým pre ženy, ktoré hľadajú nielen štýlový vzhľad, ale vyžadujú aj lepšiu ochranu svojho telefónu. Podčiarkuje to použitý materiál a kvalita spracovania, ako aj ľahké prekrytie krytu v rohoch, ktoré zabezpečuje určitý stupeň ochrany obrazovky pred poškriabaním.

Kryt Forcell Marble je vyrobený zo zosilneného epoxidového materiálu, ktorý je veľmi trvanlivý a odolný proti poškriabaniu. Zvýšené rohy chránia displej. Základ poťahu je priehľadný so zadnými stranami s rôznymi vzormi, takže si vyberie naozaj každá žena.

 

Samozrejmosťou sú presné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát a ďalšie vstupy telefónu, ako aj výrezy pre tlačidlá, čo nijako neovplyvňuje komfort používania.

Vlastnosti produktu
Barva Motiv
Typ krytu Zadní