Puzdro / obal na Samsung Galaxy A50 / A50S / A30S ružové - kniha Canvas

Moderné uzatváracie puzdro Canvas Book poskytuje účinnú ochranu pre váš Samsung Galaxy A50. Jednoduchý dvojfarebný dizajn a príjemný materiál puzdra spolu s odolnou silikónovou vaničkou vytvárajú vysoko užívateľsky prívetivý produkt, ktorý vám zabezpečí maximálne pohodlie a zároveň pôsobí ako decentný módny doplnok.

Kód produktu:P38987

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v čtvrtek 25. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

190
Cena: 7.73 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z vrúbkovanej tkaniny pripomínajúcej džínsovú a ekologickú kožu, vďaka čomu je prirodzene ľahké a zabraňuje skĺznutiu. Okrem toho je výrobok na rozdiel od bežných puzdier výnimočne odolný voči poškriabaniu alebo podobnému poškodeniu. Puzdro má jednoduché otváranie typu "kniha" a zatvára sa pomocou magnetu. Vďaka jeho flexibilite ho môžete používať aj ako stojan a sledovať na ňom videá bez toho, aby ste museli telefón držať v ruke.

Okrem zaručenej ochrany je puzdro vhodné aj na ukladanie dokumentov, má tri robustné prešívané vrecká vhodné na vloženie kariet alebo vizitiek a skryté vnútorné vrecko. Jednou z ďalších výhod je otvor na zavesenie na zadnej strane krytu, takže kryt môžete v prípade potreby zavesiť alebo naň pripevniť iné ozdobné predmety.

Samozrejmosťou sú presné výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Růžová