Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A20e čierny - kniha Canvas

Moderné uzatváracie puzdro Canvas Book poskytuje účinnú ochranu pre váš Samsung Galaxy A20e. Jednoduchý dvojfarebný dizajn a pohodlný materiál puzdra spolu s odolnou silikónovou vaničkou vytvárajú používateľsky veľmi prívetivý produkt, ktorý vám zaistí maximálne pohodlie a zároveň bude pôsobiť ako decentný módny doplnok.

Kód produktu:P40281

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v středa 24. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

190
Cena: 7.74 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z vrúbkovanej tkaniny pripomínajúcej džínsovú a ekologickú kožu, vďaka čomu je prirodzene ľahké a zabraňuje skĺznutiu. Okrem toho je výrobok na rozdiel od bežných puzdier výnimočne odolný voči poškriabaniu alebo podobnému poškodeniu. Puzdro má jednoduché otváranie typu "kniha" a zatvára sa pomocou magnetu. Vďaka svojej flexibilite ho môžete používať aj ako stojan a sledovať na ňom videá bez toho, aby ste museli telefón držať v ruke.

Okrem zaručenej ochrany je puzdro vhodné aj na ukladanie dokumentov vďaka trom robustným prešívaným vreckám vhodným na vloženie kariet alebo vizitiek a skrytému vnútornému vrecku. Jednou z ďalších výhod je otvor na zavesenie na zadnej strane krytu, takže kryt môžete zavesiť alebo naň pripevniť iné dekoratívne predmety, ak chcete.

Samozrejmosťou sú presné výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Knížkový