Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A22 LTE (4G) čierny - kniha CANVAS book

Moderné uzatváracie puzdro Canvas Book poskytuje účinnú ochranu vášho mobilného telefónu. Jednoduchý dvojfarebný dizajn a príjemný materiál puzdra spolu s odolnou silikónovou vaničkou vytvárajú užívateľsky veľmi prívetivý produkt, ktorý vám zaistí maximálne pohodlie a zároveň bude fungovať ako decentný módny doplnok.

 

Kód produktu:P74361

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 16. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

190
Cena: 7.70 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z vrúbkovanej tkaniny pripomínajúcej džínsovinu a ekologickej kože, vďaka čomu je prirodzene ľahké a zabraňuje skĺznutiu. Okrem toho je výrobok na rozdiel od bežných puzdier výnimočne odolný voči poškriabaniu alebo podobnému poškodeniu. Puzdro má jednoduché otváranie typu "kniha" a zatvára sa pomocou magnetu. Vďaka svojej flexibilite ho môžete používať aj ako stojan a sledovať na ňom videá bez toho, aby ste museli telefón držať v ruke.

Okrem zaručenej ochrany je puzdro vhodné aj na ukladanie dokumentov vďaka trom robustným prešívaným vreckám vhodným na vloženie kariet alebo vizitiek a skrytému vnútornému vrecku. Jednou z ďalších výhod je otvor na zavesenie na zadnej strane krytu, takže kryt môžete zavesiť alebo naň pripevniť iné dekoratívne predmety, ak chcete.

Samozrejmosťou sú presné výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Knížkový