Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A32 čierny - kniha Molan Cano

Moderné puzdro Molan Cano book poskytuje účinnú ochranu pre váš mobilný telefón. Jednoduchý dizajn a príjemný materiál puzdra spolu s odolnou silikónovou vaničkou vytvárajú užívateľsky veľmi prívetivý produkt, ktorý vám zaistí maximálne pohodlie a zároveň bude fungovať ako decentný módny doplnok.

Kód produktu:P74940

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v středa 24. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

319.2
Cena: 13.00 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z kvalitnej ekokože, ktorá nielen dobre vyzerá, ale je aj príjemná na dotyk a zabraňuje kĺzaniu. Pružná silikónová vanička sa postará o pevné uloženie vášho zariadenia vo vnútri. Jednoduché otváranie "knihy" je doplnené magnetom, ktorý zabraňuje samovoľnému otváraniu puzdra a neznižuje komfort jeho používania. Ďalšou príjemnou funkciou je možnosť používať ho ako stojan pri sledovaní videí a filmov bez nutnosti držať telefón v ruke.

Puzdro sa dá použiť aj na ukladanie dokumentov. Má tri pevné prešívané vrecká vhodné na vloženie kariet alebo vizitiek a skryté vnútorné vrecko. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre všetky konektory a precízne prekrytie funkčných tlačidiel mäkkým silikónom, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.