Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A42 5G staroružové - kniha Forcell MEZZO Book

Moderné puzdro typu kniha Forcell MEZZO, to je originálne spracovanie a účinná ochrana vášho telefónu v jednom. Tvarovaný vzor a príjemný materiál puzdra spolu s odolnou silikónovou vaničkou vytvárajú užívateľsky veľmi prívetivý produkt, ktorý vám zaistí maximálne pohodlie a zároveň bude fungovať ako decentný módny doplnok.

Kód produktu:P72221

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v středa 24. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

199.1
Cena: 8.10 €
Počet:


Puzdro je vyrobené z kvalitnej ekokože, ktorá nielen dobre vyzerá, ale je aj príjemná na dotyk a zabraňuje kĺzaniu. Na zobrazenie motívu stromu alebo mandaly sa používa technológia lisovania, takže vzor je plastický a neodiera sa ako potlačené obaly. Flexibilný silikónový zásobník sa postará o to, aby vaše zariadenie pevne držalo vo vnútri. Jednoduché otváranie typu "kniha" je doplnené magnetom, ktorý zabraňuje samovoľnému otváraniu puzdra a zároveň neznižuje komfort jeho používania.

Puzdro sa dá použiť aj na ukladanie dokumentov. Má dve pevné prešívané vrecká vhodné na vloženie kariet alebo vizitiek a skryté vnútorné vrecko. Samozrejmosťou sú presné výrezy pre všetky konektory a precízne prekrytie funkčných tlačidiel mäkkým silikónom, ktoré vám poskytnú maximálny užívateľský komfort.