Puzdro / obal pre Samsung Galaxy A73 5G čierne - Smart View

Puzdro s technológiou SMART VIEW a funkciou prebudenia / spánku zariadenia. Venované telefónom Android. Má špeciálne okno, v ktorom sa zobrazuje dátum a čas. Uzavreté magnetom. Puzdro je vybavené tenkým panelom, ktorý umožňuje po zatvorení flipu zobraziť dátum a čas. Sada obsahuje kartičku s QR kódom, pomocou ktorej si stiahnete aplikáciu potrebnú na spustenie tejto funkcie, a unikátny kód, vďaka ktorému si môžete puzdro nakonfigurovať so svojím zariadením. Puzdro poskytuje vynikajúcu ochranu celému zariadeniu, chráni ho pred poškodením, poškriabaním a nečistotami a poskytuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a portom. Okrem toho má puzdro špeciálny otvor pre reproduktor, ktorý vám umožňuje po zatvorení voľne hovoriť.

Kód produktu:P80870

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v středa 24. 7. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

190
Cena: 7.73 €
Počet:


Puzdro s technológiou SMART VIEW a funkciou prebudenia / spánku zariadenia. Venované telefónom Android. Má špeciálne okno, v ktorom sa zobrazuje dátum a čas. Uzavreté magnetom. Puzdro je vybavené tenkým panelom, ktorý umožňuje po zatvorení flipu zobraziť dátum a čas. Sada obsahuje kartičku s QR kódom, pomocou ktorej si stiahnete aplikáciu potrebnú na spustenie tejto funkcie, a unikátny kód, vďaka ktorému si môžete puzdro nakonfigurovať so svojím zariadením. Puzdro poskytuje vynikajúcu ochranu celému zariadeniu, chráni ho pred poškodením, poškriabaním a nečistotami a poskytuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a portom. Okrem toho má puzdro špeciálny otvor pre reproduktor, ktorý vám umožňuje po zatvorení voľne hovoriť. Puzdro je možné použiť aj ako stojan. To vám umožní bez námahy sledovať filmy a prechádzať obsah telefónu. Okrem toho má puzdro funkciu zapnutia / automatického spania. Otvorením puzdra sa zariadenie prebudí, zatvorením flipu sa smartphone uspí, čo výrazne znižuje spotrebu batérie; to všetko vďaka špeciálnym magnetom umiestneným v puzdre.

 

Ako zapnúť funkciu zobrazenia dátumu a času - krok za krokom: 1. Naskenujte QR kód viditeľný na nálepke vo vnútri balenia. 2. Prejdite na zdieľaný odkaz. 3. Prevezmite a nainštalujte aplikáciu Smart View. 4. Spustite aplikáciu zadaním individuálneho sériového čísla z nálepky vo vnútri balenia. 5. Užite si technológiu Smart View na svojom telefóne!

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Knížkový