Puzdro / obal pre VIVO Y70 čierny - kniha Smart Case

Puzdro má praktické malé vrecko na príručné dokumenty a navyše sa dá zložiť do horizontálnej verzie - mimoriadne užitočné pri sledovaní filmov alebo surfovaní na internete. Telefón je uložený v silikónovom puzdre s výrezmi pre niektoré funkčné tlačidlá zariadenia, ktoré umožňujú voľné používanie telefónu.

Kód produktu:P67591

Dostupnosť:Skladom | tovar môžete mať už v úterý 18. 6. 2024

Dostupnosť na predajniach: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

304
Cena: 12.63 €
Počet:


Originálne puzdro s kovovou povrchovou úpravou. Vonkajšia strana je lemovaná lesklým materiálom a vnútri je mäkká tkanina, ktorá chráni displej telefónu pred poškriabaním. Má vrecko na praktické dokumenty a zapínanie na magnet. K dispozícii vo viacerých farbách.

Puzdro má mimoriadne zaujímavú povrchovú úpravu z materiálu s kovovou štruktúrou, ktorý sa na dennom svetle leskne. Hrany na okrajoch navyše skrinku spevňujú a robia ju ešte originálnejšou. Uprostred je mäkká semišová úprava, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu jemným obrazovkám a chráni ich pred poškriabaním a drobným poškodením.

Puzdro má malé praktické vrecko na príručné dokumenty a dá sa tiež zložiť do horizontálnej verzie - mimoriadne užitočné pri sledovaní filmov alebo prehliadaní internetu. Telefón je uložený v silikónovom puzdre s výrezmi pre niektoré funkčné tlačidlá zariadenia, ktoré umožňujú voľné používanie telefónu.

Puzdro je k dispozícii vo viacerých farbách.

Materiál: plast a TPU
Uzavretie: Magnet

Vlastnosti produktu
Barva Černá
Typ krytu Zadní